Praėjusi para rajono savivaldybėje vėl buvo pažymėta naujais COVID-19 atvejais.
Trakų rajono savivaldybės gydytojas Jonas Kriaučiūnas informuoja, kad lapkričio 27-osios naktį Trakų PSPC greitoji medicinos pagalba į Trakų ligoninę atvežė du karščiuojančius ligonius. Serganti COVID-19 ligonė atsisakė gultis į Trakų ligoninę ir buvo išvežta į Santaros klinikų infekcinio skyriaus priimamąjį. Kitas asmuo, turintis koronaviruso infekcijos simptomų, hospitalizuotas ligoninės izoliatoriuje, paimtas COVID-19 diagnostinis mėginys.
Naktį ligoninės COVID-19 skyriuje paguldyti trys ligoniai, kuriuos atvežè Vilniaus GMP.
Vakar, lapkričio 26 d., izoliuoti 39 su koronaviruso liga sergančiais kontaktavę asmenys, atlikti 33 epidemiologiai tyrimai. Pradėtas detaliai nagrinėti COVID-19 infekcijos protrūkis Trakų ligoninėje. Tyrimą atlieka gydytojas epidemiologas Rimantas Valentėlis.
Daugiabučiuose namuose, kuriuose gyvena sergantieji COVID-19, skubiai atlikta laiptinių dezinfekcija.
Lapkričio 27 dienos duomenimis Trakų ligoninėje iš 25 COVID-19 lovų užimtos 18. Vienam iš sergančiųjų taikoma deguonies terapija. Šiame ligoninės padalinyje gulėję du garbaus amžiaus ligoniai, turėję sudėtingų lėtinių ligų, mirė.
Iš viso ligoninėje gydomi 44 pacientai. COVID-19 serga 16 ligoninės personalo darbuotojų, izoliacijoje yra 9. Ligoninėje atnaujino darbą Chirurgijos-traumatologijos skyrius.
Primename, kad nuo lapkričio 23 d. Trakų mobilusis COVID-19 patikros punktas (Karaimų g.66) dirba kiekvieną darbo dieną 9–13 val., į kurį galima registruotis tel. 1808 ir el.paštu www.1808.lt. Lapkričio 26 d. buvo paimti 46 ėminiai, lapkričio 27 d. užsiregistravo 48 asmenys, norintys išsitirti dėl COVID-19.
Šiuo metu COVID-19 serga 349 mūsų rajono savivaldybės gyventojai.
Trakų rajono savivaldybės informacija