Trakų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad vadovaujantis Suskystintų naftos dujų balionų, naudojamų daugiabučiuose namuose, pakeitimo 2019–2022 metais veiksmų planu, patvirtintu Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. 1-181, nuo 2022 m. sausio 1 d. daugiabučiuose namuose, aukštesniuose nei 2 aukštai, maistui ruošti nebebus galima naudoti suskystintų naftos dujų balionų, siekiant išvengti jų keliamos rizikos gyventojų ir jų turto saugumui. Kaip alternatyva maisto ruošimui galės būti naudojamos elektrinės viryklės bei dujinės viryklės, kurioms dujos tiekiamos centralizuotais SND tinklais.
Informuojame, kad atsižvelgiant į Suskystintų naftos dujų balionų, naudojamų daugiabučiuose namuose, pakeitimo 2019–2022 metais veiksmų planą, patvirtintą Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. 1-181 (galiojanti suvestinė redakcija https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/b540952098b211e9ae2e9d61b1f977b3/asr), daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkai iki 2021 m. gegužės 31 d. turi priimti sprendimą dėl energijos šaltinio, kuris bus naudojamas maistui ruošti, pasirinkimo.
Su daugiabučių namų sąrašu galite susipažinti paspaudę nuorodą: https://www.vert.lt/dujos/Daugiabui%20sraas/2020-09-14%20Trak%C5%B3%20rajono%20savivaldyb%C4%97.pdf .
Trakų rajono savivaldybės administracijos informacija