Trakų rajono kaimo bendruomenė „Nendrinukė“ džiaugiasi, kad įsibėgėja naujos pavėsinės statyba valstybinėje žemėje Obelų gatvėje, Būdos III kaime, Trakų rajone, įgyvendinant projektą „Kad visiems būtų geriau“.
Bendruomenės „Nendrinukė“ narių ir aplinkinių kaimų gyventojų siūlymu bei pageidavimu čia bus sutvarkyta viešoji erdvė ir pastatyta pavėsinė. Ateityje toje pačioje erdvėje planuojama įrengti vaikų žaidimų aikštelę.
Jaunimui tai bus edukacinių mokymų, švenčių, sporto ir kitų renginių organizavimo vieta. Vyresniojo amžiaus žmonėms bendruomenė galės pasiūlyti susibūrimus, vakarones, etninės kultūros ir gerosios patirties sklaidos renginius.
Projektą finansuoja Trakų rajono savivaldybė, Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos.
Šio projekto organizatoriai – kaimo bendruomenė „Nendrinukė“, S/B „Nendrė“.
Kaimo bendruomenės „Nendrinukė“ informacija
