Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja, jog atnaujino rekomendacijas „Rekomendacijos atvirųjų jaunimo centrų, atvirųjų erdvių, su jaunimu dirbančių organizacijų darbuotojams ir vadovams dėl darbo su jaunimu vykdymo“.
Atkreipiame dėmesį, jog darbas su jaunimu nuo vasario 8 d. gali būti vykdomas tiesiogiai su jaunais žmonėmis centro ar erdvės patalpose, tačiau vis tiek rekomenduojame daugiausiai veiklų organizuoti nuotoliniu būdu.
Visa informacija ir rekomendacijos: https://jrd.lt/covid-19%20rekomendacijos
Parengta pagal JRD informaciją