Tradiciškai tęsiami kasmetiniai savivaldybės vadovų susitikimai su Trakų rajono gyventojais, kurie pirmą kartą įvyksta virtualioje erdvėje. Šiandien, vasario 3 d., 18 val. kviečiame susitikti Senųjų Trakų seniūnijos gyventojus.
Nuotolinių susitikimų metu gyventojai pateikia savivaldybės vadovams jiems rūpimus, su gyvenamąja teritorija susijusius klausimus ir aptaria kitas rūpimas temas. Jau įvyko susitikimai su Onuškio, Grendavės, Aukštadvario, Rūdiškių ir Paluknio seniūnijų gyventojais. Kartu su aktualių klausimų aptarimu taip pat pristatyta, kaip Trakų rajone vykdoma vakcinacija nuo COVID-19.
Junkimės ir drauge spręskime tai, kas svarbiausia, kartu.
Trakų rajono savivaldybės informacija