Liepos 1 d., 13-18 val., Nacionalinio kraujo centro palapinė stovės Trakų kultūros rūmų aikštėje, kur lauksime donorų.
Išankstinė registracija nevykdoma. Kraujo donorystei reikia būti tinkamai pasiruošus:
- pailsėjus;
- išgėrus daug skysčių;
- pavalgius;
- nerūkius;
- išvakarėse ir donacijos dieną nevartojus svaigiųjų gėrimų;
- nevalgius aštrių, riebių, sunkiai virškinamų maisto produktų;
- nedirbus naktį;
- svarbiausia – geros nuotaikos!
Nacionalinio kraujo centro informacija
