Nacionalinis kraujo centras kviečia aktyviai dalyvauti trakiškius kraujo donorystės akcijoje, kuri vyks spalio 13 dieną, nuo 12:00 iki 16:00 val. Trakų kultūros rūmuose.
Šiuo metu trūksta visų grupių kraujo, tad Jūsų paskirtas pusvalandis padės tiems, kurie laukia pagalbos.
Kraujo donoru tapti paprasta. Reikia ateiti:
o pailsėjus;
o išgėrus daug skysčių;
o pavalgius;
o nerūkius;
o išvakarėse ir donacijos dieną nevartojus svaigiųjų gėrimų;
o nevalgius aštrių, riebių, sunkiai virškinamų maisto produktų;
o svarbiausia – geros nuotaikos!
Primename, kad visi kraujo donorai turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėti nosį bei burną dengiančią priemonę.
Nacionalinio kraujo centro informacija
