Trakuose viešėjo Gižycko savivaldybės delegacija, kuri lankėsi vykdant projektą „Turizmo ir kultūros puoselėjimas Trakuose ir Gižycko rajone“ pagal INTERREG programą Lietuva–Lenkija.
Delegacijoje – Gižycko savivaldybės mero pavaduotoja Ewa Sobieska, projekto vadovė Ewa Dmochovska, savivaldybės tarybos nariai bei darbuotojai, amatininkų grupė ir muzikos kolektyvas.
Svečiai ne tik dalyvavo festivalyje „Etno Trakai“, bet artimiau susipažino su Trakais. Apsilankę Trakų rajono savivaldybėje Gižycko atstovai bendravo su rajono savivaldybės mero pavaduotoja, pavaduojančia merą Marija Puč, mero patarėja Evelina Kislych-Šochiene, administracijos direktoriumi Andriumi Šatevičiumi, direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūniene bei aptarė tolimesnio bendradarbiavimo kryptis ir veiklas.
Gižycką ir Trakus sieja kelis dešimtmečius trunkantys tarptautinės partnerystės ryšiai. Per šį laiką yra įgyvendintas ne vienas bendras projektas, dalintasi patirtimi įvairiose srityse.
Trakų rajono savivaldybės informacija
Nuotraukoje: Gižycko delegacija Trakų rajono savivaldybėje.
Sigitos Nemeikaitės nuotr.