Mieli Trakų krašto žmonės !
linkime, kad nuostabus šv. Kalėdų laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet susikaupimui, būsimiems geriems darbams, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui.
Išgyvename nelengvą išbandymų metą, tačiau turime būti stipresni, nei visada. Atraskime džiaugsmą savo šeimose, dalinkimės gerumu, širdžių šiluma ir atjauta. Būkime sveiki ir laimingi, saugokime savo artimuosius. Gražios šventės !
Trakų rajono savivaldybės komanda