Artėjant Vietos savivaldos dienai, nuoširdžiai sveikiname savivaldybės darbuotojus, valstybės tarnautojus ir visus, dirbančius šiame daug atsidavimo reikalaujančiame darbe bei visus savivaldybės žmones.
Savivaldybės darbuotojai kasdien atstovauja savo krašto žmonėms, teikia būtinąsias paslaugas ir sprendžia problemas. Tik tarpusavio bendradarbiavimo – savivaldos tarnautojų bei savivaldybės gyventojų – dėka galime turėti kokybišką rezultatą – rajoną, kuriame patogu ir gera gyventi.
Linkime ištvermės, neblėstančio entuziazmo ir kuo stipriausios sveikatos!
Dėkojame už Jūsų visų indėlį!
Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja, laikinai einanti mero pareigas, Marija Puč
Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šatevičius