Atsižvelgiant į sparčiai augantį susirgimų koronavirusu skaičių Lietuvoje ir laisvų vietų Vilniaus ligoninėse trūkumą, nuo šiol vidutinio sunkumo COVID-19 sergantys gyventojai gydomi ir Trakų ligoninėje. Koronavirusu sergantiems ligoniams pritaikytame skyriuje šiuo metu gydoma septyniolika rajono gyventojų.
NVSC duomenimis, iš viso COVID-19 serga 215 Trakų rajono gyventojų.
Trakų rajono savivaldybės informacija
