*alt_site_homepage_image*

Trakų pilyje pasirašyta Vilniaus regiono plėtros tarybos steigimo sutartis

Naujienos

Šiandien Trakų pilyje aštuonios Vilniaus regiono  savivaldybės pasirašė istorinį dokumentą –  Vilniaus regiono plėtros tarybos steigimo sutartį.

Šį dokumentą savo parašais įtvirtino Vilniaus miesto, Elektrėnų, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės, Vilniaus rajonų merai.

Įsteigtos tarybos veiklos tikslai – regione planuoti, koordinuoti nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimą, skatinti socialinę, ekonominę plėtrą,  mažinti skirtumus tarp Vilniaus regiono ir kitų regionų bei tarp  Vilniaus regiono savivaldybių, skatinti  savivaldybių bendradarbiavimą, siekiant padidinti funkcinių zonų vystymo ir viešųjų paslaugų tiekimo organizavimo efektyvumą.    

Vienas iš Tarybos valdymo organų – Regiono plėtros tarybos kolegija, kurią sudaro 24 atstovai iš savivaldybių merų ir savivaldybių tarybų deleguotų tarybų narių. Iš Vilniaus miesto deleguoti 8 atstovai, Vilniaus rajono ir Ukmergės rajono po 3, po 2 atstovus regiono plėtros tarybos kolegijoje turės Elektrėnų savivaldybė bei Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių ir Trakų rajono savivaldybės.    

 „Tarybos įsteigimas – labai reikšmingas žingsnis siekiant dar glaudesnio bendradarbiavimo tarp savivaldybių, regionų skirtumų mažinimo socialinės bei ekonominės plėtros srityse, tai ir didesnės galimybės įgyvendinti svarbius  projektus, kurie pastebimai gerins savivaldybių gyvenimo kokybę“, – pasirašyto dokumento svarbą pabrėžė Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.   

Trakų rajono savivaldybės informacija 

                                                          

 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image