*alt_site_homepage_image*

Trakų PSPC po dezinfekcijos dirba įprastai

Naujienos

Šiandien rytą trumpam buvo uždarytas Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras. Jis  buvo dezinfekuojamas, todėl pacientams atvėrė duris 10 val.

Vakar, lapkričio 17 d., vėlai vakare, buvo gautas patvirtinimas, kad COVID-19 liga nustatyta centro registratūros darbuotojai. Ji gydosi, izoliavosi dvi kontaktą turėjusios registratūros darbuotojos.

„Vakar registratūros darbuotoja pasiskundė suprastėjusia savijauta. Jai skubiai atliktas COVID-19 tyrimas, kuris buvo teigiamas. Šiandien rytą dezinfekuotos visos centro patalpos. Susirgusi darbuotoja daug didelės rizikos kontaktų neturėjo, tad dvi jos kolegės izoliuotos, jas pakeitė dvi naujos darbuotojos. Centras dirba įprastai“, – sakė Trakų PSPC direktorė Ramutė Malčienė.  

Trakų rajono savivaldybės informacija 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image