Šiandien rytą trumpam buvo uždarytas Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras. Jis buvo dezinfekuojamas, todėl pacientams atvėrė duris 10 val.
Vakar, lapkričio 17 d., vėlai vakare, buvo gautas patvirtinimas, kad COVID-19 liga nustatyta centro registratūros darbuotojai. Ji gydosi, izoliavosi dvi kontaktą turėjusios registratūros darbuotojos.
„Vakar registratūros darbuotoja pasiskundė suprastėjusia savijauta. Jai skubiai atliktas COVID-19 tyrimas, kuris buvo teigiamas. Šiandien rytą dezinfekuotos visos centro patalpos. Susirgusi darbuotoja daug didelės rizikos kontaktų neturėjo, tad dvi jos kolegės izoliuotos, jas pakeitė dvi naujos darbuotojos. Centras dirba įprastai“, – sakė Trakų PSPC direktorė Ramutė Malčienė.
Trakų rajono savivaldybės informacija