Balandžio 23 dieną Trakuose lankysis šalies Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė. Premjerė domėsis, kaip rajone vyksta vakcinacija, bus aptarti Trakų aplinkkelio statybos bei kiti aktualūs rajono savivaldybės klausimai.
Premjerės I. Šimonytės darbotvarkė:
11.00 val. lankysis Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro Diagnostikos kabinete veikiančiame vakcinacijos centre (Mindaugo g. 17)
11.10 val. lankysis Trakų kultūros rūmuose, kuriuose planuojama masinė vakcinacija (Vytauto g. 69)
11.25 val. susitiks su Trakų rajono mere E. Rudeliene ir Trakų rajono įmonių, įstaigų atstovais. (Trakų rajono savivaldybė, Vytauto g. 33)
12.25 val. Teiks komentarus žiniasklaidai (Trakų rajono savivaldybė, Vytauto g. 33)
Vėliau premjerė vyks į Elektrėnų ir Kaišiadorių savivaldybes.
Trakų rajono savivaldybės informacija
lrv.lt nuotr.