*alt_site_homepage_image*

„TRIO: dailė+muzika+poezija“ sugrįžo

Naujienos

Rugpjūčio 12 d. Trakų viešojoje bibliotekoje startavo pirmasis tęstinio projekto/ meno degustacijų ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginys. „AP galerija“, kartu su galerininke V. Jankiene, pristatė dešimties menininkų darbus, viso pristatyta net 42 menininkų kūriniai. Žiūrovai galėjo degustuoti ne tik įvairius darbus, bet ir jų atlikimo techniką, spalvų koloritą, sužinoti apie dailininkų stilių, jiems būdingus kūrybos ir atlikimo bruožus.

Buvo pristatyta E. Balas, kuriančios Frankfurte, tapyba, jau pažįstamo ir žinomo tapytojo A. Pakalkos bei jo sūnaus V. Pakalkos darbai. I. Dargužytės bei N. Žukauskaitės įspūdingi grafikos kūriniai. Taip pat susipažinome su A. Gražio, D. G. Mažeikytės, vienos iš vyresnės kartos tapytojų, darbais. A. Makarevičiaus ne tik tapytais aktais, bet ir darbų pirminiais piešiniais, M. Kosinskaitės tapyba. Didelį įspūdį paliko ir A. Braziūno didelio formato darbai.

Tarp darbų degustavimo skambėjo puikiai atliekami V. Streckio (saksofonas) ir L. Karaliūno (klavišiniai) džiazo kūriniai, o juos papildė prasmingos J. Marcinkevičiaus eilės.

Džiaugiamės ištikimais ir naujais projekto lankytojais. Kviečiame dalyvauti ir kituose meno degustacijos renginiuose.

Projektą finansuoja LKT ir Trakų rajono savivaldybė.

Irena Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image