Informuojame Jovariškių kaimo vartotojus, kad š.m. rugpjūčio 25 d. nuo 8:30 iki 16:00 dėl vandentiekio tinkluose vykdomų darbų (bus montuojamas naujas gaisrinis hidrantas) bus apribotas geriamojo vandens tiekimas.
Atsiprašome už nepatogumus.
UAB „Trakų vandenys“ administracija