Minint Lietuvos jaunimo metus, rugpjūčio 26 d. Trakų rajono savivaldybė kartu su Trakų visuomenės sveikatos biuru organizavo tarpžinybinio bendradarbiavimo konferenciją „#Kartu vardan jaunimo psichologinės gerovės“.
Konferencijoje dalyvavę įvairių sričių specialistai: seniūnijų socialiniai darbuotojai, socialiniai pedagogai, psichologai, visuomenės sveikatos specialistai – plėtė žinių bagažą apie jaunimo gerovę. Konferencijos dalyviai ne tik girdėjo pranešimus apie jaunimo psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimą, ankstyvosios intervencijos, priklausomybės ir darbo su jomis metodikas bei darbo su jaunimu formas, bet ir kartu ieškojo atsakymo, kaip reikia sukurti pasitikėjimą ir užmegzti artimą ryšį, bendraujant su jaunimu. Į atsakymų paieškas dalyvius vedė ir temines diskusijas moderavo Politikos tyrimų ir analizės instituto direktorius Marius Ulozas.
Ši tarpžinybinio bendradarbiavimo konferencija buvo skirta specialistams, dirbantiems su jaunimu, todėl ypatingai džiugu, kad diskusijoje apsilankė ir savo gerąja darbo su jaunimu patirtimi pasidalijo Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir Seimo narė Edita Rudelienė.
Džiaugiamės, kad kartu galime dirbti vardan jaunimo gerovės!
Auksė Podrezaitė
Trakų rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė
Nuotraukoje: Rugpjūčio 26 d. Trakų rajono savivaldybė kartu su Trakų visuomenės sveikatos biuru organizavo tarpžinybinio bendradarbiavimo konferenciją „#Kartu vardan jaunimo psichologinės gerovės“.
Sigitos Nemeikaitės nuotr.