Vėl švęsdami Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – prisimename, kodėl esame laisvi. Prisimename ir didelę kainą, kurią teko už laisvę sumokėti.
Tikėjimas laisve mus visada telkia, ypač nelengvomis pastarojo meto dienomis. Turime ne tik toliau puoselėti savo laisvą, nepriklausomą šalį, bet ir padėti Laisvę apginti mums artimiems, bendros istorijos siejamiems žmonėms.
Kiekvieno mūsų kasdienis pasirinkimas lemia ir valstybės sėkmę. Tikėkime savo Laisve !
Trakų rajono savivaldybė