*alt_site_homepage_image*

Trakuose lankėsi Mongolijos ambasadorius

Trakuose lankėsi Mongolijos Liaudies Respublikos ambasadorius, reziduojantis Varšuvoje, D. Barkhas.

Susitikime, vykusiame rajono savivaldybėje,  dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotoja, laikinai pavaduojanti merą, Marija Puč, mero patarėja Evelina Kislych-Šochienė, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šatevičius, direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūnienė, Trakų istorijos muziejaus direktorė Alvyga Zmejevskienė, direktorės pavaduotoja Živilė Barkauskaitė.

Mongolijos ambasada yra Varšuvoje, Lenkijoje, o diplomatinius ryšius su šia šalimi Lietuva užmezgė 1991 metų gruodžio 11 dieną.

Mongolijos ambasadorius domėjosi ne tik Lietuvos, bet ir jo šaliai artimos tautos – totorių gyvenimu, kultūros paveldu. Buvo aptartos turizmo, kultūros, švietimo mainų galimybės ir galima sklaida Trakuose.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukoje: (iš kairės) savivaldybės administracijos direktorius A. Šatevičius, direktoriaus pavaduotoja A. Mankeliūnienė, Mongolijos ambasadorius D. Barkhas, Trakų istorijos muziejaus direktorė Alvyga Zmejevskienė, rajono savivaldybės mero pavaduotoja, pavaduojanti merą, M. Puč. 

Evelinos Kislych-Šochienės nuotr. 

category-img
Projekto vertė
Projekto laikotarpis
project image